پرینتر سه بعدی در صنایع دریایی

yacht-32meter-3d-model-obj-3ds-c4d-3dm

پس از موفقیت های چمشمگیر پرینتر های به بعدی در صنایع پزشکی و دندان پزشکی ، به تازگی متخصصان پرینت سه بعدی در صنایع دربایی به تحقیقات برای به کاربردن پرینتر سه بعدی در صنایع دریایی و سرعت بخشیدن به کارشان هستند. هدف این محققان این است که به سادگی بتوانند موارد مورد نیاز خود را با استفاد ه از این پرینتر ها در سفرهای طولانی مدت خود بسازند.همچنین ساخت قایع ها و وسایل کشتی های بزرگ را هم با استفاده از این تکنولوژی محق نمایند.

دستاورد های پرنتر سه بعدی در صنایع دریایی

با استفاده از این تکنولوژی فعالان صنعت دریایی موفق خواهند شد تا با کمک گرفتن از نرم افزار های مدل سازی سه بعدی مدل های دقیقی از محصولات خود را ساخته و ارائه دهند، تا با این کار بتوانند طرح های خود را بهتر و با اعتماد بیشتری ازئه دهند.

با استفاده ار این تکنولوزی موفق خواهند شد طراحی های دقیقی از مدار های الکترونیکی خود ارائه نمایند.

کاربرد دیگر پرینتر سه بعدی ساخت تابلو های صنعتی میباشد که در صنایع دریایی کاربردهای فراوانی دارد.

با توجه به تحلیل و شبیه سازی طراحی سه بعدی طراحی مکانیزم های هیدرولیکی و پنوماتیکی برای صنایع دریایی محقق خواهد شد.

موفق به طراحی جک و سیستم پاور پک و همچنین هیدرولیک دریایی و صنعتی شده اند.

ساخت صنایع فایبر گلاس با کیفیت با پرینتر سه بعدی

ساخت قایق بادبانی با پرینتر سه بعدی

به تازگی شرکت جدید ایتالیایی که در حوزه ساخت قایق های بادبانی فعالیت زیادی دارد.موفق شده است قایق بادبانی ای را توسعه دهد و بسازد که با سرعت بسیار بالایی ساخته میشوند و وزن بسیار کمتری نسبت به نمونه های ساخته شده به وسیله روش های دیگر دارد و همچنین بسیار بادوام تر میباشد. اما مهمترین و دستاورد آنها ساخت نمونه های سه بعدی و با استفاده از آنها درک درستی را از طرح نهایی به کاربر خود ارائه خواهند داد. و کاربران و استفاده کنندگان محلی با استفاده از این مرحله خواهند توانست به محصولات با دوام تر و با قیمت بسیار پایینی دست پیدا کنند. حتی با استفاده از این تکنولوژی مشتریان میتوانند طرح های خود را ازئه دهند و پس از تجزیه و تحلیل کردنشان توسط متخصصان نمونه هایی از مدل سه بعدی آنها ارائه میشود و در صورت رضایت آنها از مدل های ساخته شده خواهند توانست محصول نهایی را به راحتی در اختیار آنها قرار دهند.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram