بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

ساخت پروتزهای دندانی هوشمند با پرینتر سه بعدی


در سال های اخیر شاهد کاربردهای متنوع پرینتر سه بعدی در زمینه دندانپزشکی بوده ایم، اما دانشمندان داشنگاه بوفالو پژوهش هایی انجام داده اند که به سبب آنها ادعا داشته اند که از این پس شاهد پروتزهای هوشمند در صنعت دندانپزشکی خواهیم بود. این موضوع اهمیت زیادی دارد به این دلیل که طبق امار های منتشر شده در سازمان دندپزشکی امریکا حدود دو سوم مردم ایالات متحده دندان مصنوعی دارند و بیشتر این افراد از عفونت های لثه به علت استفاد از پروتزهای دندانی نامناسب رنج میبرند. در ادامه این مقاله به ویزگی های منحصر به فرد این پروتز ها اشاره خواهیم کرد که باعث میشود آنها از سایر دندان های مصونعی متمایز شوند.


درون این پروتزهای دندانی از کپسولهای میکروسکوپی استفاده شده است که میتوانند به اندازه زیادی از بروز قارچ بر سطح دندان ها جلوگیری کند. این کپسول ها قادرند که در حین استفاده به پاکسازی و ضدعفونی این پروتز ها بپردازند.
تکنولوژی پرینتر سه بعدی از نظر بسیاری از دانشمندان به انقلاب بزرگی تشبیه شده است که میتوان پیشرفت بسیار زیادی برای علوم مختلف به وجود بیاورد. بسیاری از دانشمندان از این صنعت به عنوان انقلاب صنعتی چهارم یاد کرده اند. پرینترهای سه بعدی با استفاده از تکنیک های چاپ سریع تونسته اند پیشرفت هایی در حوزه های متفاوت به وجود آورند. یکی از پرکاربردترین موادی که در ساخت پروتز های دندانی استفاده میشود ماده ای به نام متیل متاکریلات است که به طور استاندارد برای ساخت دندان ها استفاده میشود. ساخت پروتزهای دندوانی به طور معمول به چند هقته زمان نیاز دارد اما تکنیک چاپ سریع و اسکنر سه بعدی به دلیل دقت بالا این روند را به چند ساعت کاهش داده است.

ساخت پروتز دندانی با پرینت سه بعدیداشنمندان این پروزه ادعا داشته اند که از روش ابداعی آنها علاوه بر استفاده در ساخت پروتز هوشمند برای بیماران میتوان برای تولید محافظ دندان و لثه و حتی پروتز های مفصلی در دیگر نقاط بدن هم استفاده کرد.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram