بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

ده سال آینده با پرینتر سه بعدی


شاید تا چند سال قبل حتی فکرش را هم نمیکردید که بتوانید تنها با دانلود کردن طرح های کامپیوتر از اینترنت آنها را بسازید. شاید تنها این تصور را در فیلم های علمی تخیلی دیده بودید اما امروزه پرینتر سه بعدی توانسته است این رویا را محقق نماید و دستاوردهای زیادی در صنایع مختلف بدست بیاورد. به عنوان از پیشرفت های تکنولوژی پرینت سه بعدی میتوان به تولید رگ مصنوعی یا انواع مفاصل و بافت های بدن اشاره داشت. مواد مصرفی این پرینترها از طریق سلول های بدن حیوانات به دست می آید. یا میتوایند به سلیقه خود و بدون هیچ گونه محدودیتی طلا و جواهرات بسازید این در حالی است که این کار در حالت عادی بسیار دشوار است، به عنوان مثال میتوانید اثر انگشت را با استفاده از این تکنولوژی بر روی حلقه ازدواجتان حک نمایید.

 

آینده پرینتر سه بعدی


پس همانطور که متوجه شدید پرینترهای سه بعدی مختلف میتوانند طیف وسیعی از اشیا را از سلول های بنیادین گرفته تا جواهرات و ماشین های صنعتی تولید کنند. با توجه به این مزایا میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند تا 10 سال آینده تحول عظیمی در تمام دنیا به وجود بیاورد.


این تکنولوژی به شما این امکان را میدهد که اشیا را با استفاده از نرم افزار طراحی کنید یا طرح مورد نظر خود را از طریق اینترنت دانلود نمایید. و با استفاده از نرم افزار اسلایسز آنها را لایه بندی کنید و در نهایت اجسام سه بعدی مورد نظر خود را خلق کنید. به دلیل وجود نداشتن هیچ محدودیتی در طراحی در مورد آنها این جمله به کار میرود، هر چه میخواهی خلق کن.


از سال 1995 تا به امروز که تنها 15 تولید کننده این دستگاه در جهان و در کشور های آمریکا، آلمان و ژاپن قرار داشتند. در سال 2014 این مقدار به 49 تولید کننده در 13 کشور دنیا تبدیل شد. نرخ رسمی فروش این پرینترها در سال 2014 حدود 12850 پرینتر صنعتی بوده است. در سال اخیر هم حدود 140 میلیون چاپگر سه بعدی رو میزی در سراسر دنیا به فروش رفته است.


شرکت ها میتواند با استفاده از تکنولوژی با قیمت بسیار کمتر از گذشته و تنها با صرف زمان کوتاهی اجناس مورد نظر خود را بسازند و پیش بینی جهانی برای پرینتر سه بعدی این است که به احتمال قوی بیشترین کاربردهای این فناوری در صنعت پزشکی و خودروسازی خواهد بود. و طی ده سال آینده به پیشرفت خوبی دست پیدا خواهند کرد. در حال حاضر هم شرکت های قدرتمندی مانند جنرال الکتریک و بوئینگ هم روی این تکنولوژی سرمایه گذاری کرده اند.
.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram