بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

کاربرد پرینتر سه بعدی در عینک سازی


پرینتر سه بعدی توانسته است که جای خود را در صنعت مد وفشن به خوبی باز کند. عرصه عینک سازی یکی از زیر شاخه های مد وفشن محسوب میشود. اگر قصد استفاده از عینک های طبی داشته باشید میتوانید تنها شیشه ی عینک را با استفاده از تکنولوزی های دیگر و پزشکی تولید کنید و سپس هر بار که نیاز داشتید قاب شخصی سازی شده عینک خود را طراحی کرده و بسازید. اینطور میتوانید برای هر لباسی یا هر بار که نیاز دارید در یک مهمانی شرکت کنید عینک جدید بسازید و از آن استفاده نمایید. امروزه صنعت عینک سازی یک صنعت پولساز و مستقل محسوب میشود. تولید آنها به شیوه جدید و با توجه به تکنولوزی جدید پرینتر سه بعدی میتواند کاربردهای زیادی برای فعالان در این عرصه داشته باشد.


شکل ظاهری عینک ها بسیار ساده و کوچک است به همین دلیل در صورتی که قصد ساخت قالب برای عینک خود داشته باشید تنها لازم است که یک ساعت پیش از شروع مهمانی مورد نظر فایل عینک را از اینترنت دانلود کنید و به سادگی در زمانی کمتر از یک ساعت عینیک مورد نظر را ساخته و استفاده کنید.

ساخت عینک با پرینت سه بعدی

مزایا ساخت عینک با پرینتر سه بعدی


طراحی بدون محدودیت


همیشه در زمان استفاده از پرینتر سه بعدی این جمله نیز گفته میشود که تنها محدویت شما تخیل شماست. یعنی تا هر قدر که قوه تخیلتان اجازه دهد میتوانید به طراحی فایل های سه بعدی بپردازید و از آنها اشیا سه بعدی مورد نظر خود را بسازید. به راحتی میتوانید با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی طح هایی خلق کنید که در حالت عادی و روش های سنتی به هیچ وجه نمیتوان آنها را ساخت.


کیفیت بالا عینک های ساخته شده


مهمترین گزینه برای انتخاب یک عینک مناسب کیفیت آن است. همه افراد زمانی که قصد خرید عینک دارند به این نکته توجه میکنند که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد. ساخت عینک با این تکنولوژی به وسیله فناوری SLS انجام میپذیرد. مواد اولیه به کار رفته در اسن فناوری از نوع پودر پلاستیک ساخته شده است که دوام بسیار بالایی دارد و به این جهت که نیازی نیست در زمان ساخت محصولات به وسیله آن ساپورت گذاری انجام شود. کیفتش افزایش پیدا میکند.


راحتی و شخصی سازی عینک ها


تمام افرادی که از عینک استفاده میکنند همواره از این مسئله شکایت دارند که عینک کاملا برای آنها مناسب نیست و به بینی و اندام های صورت آنها آسیب میرساند. هم اکنون سخت عینک های سفارشی سازی شده کار بسیار مشکلی است و نمیتوان عینک هایی کاملا مناسب با فرم صورت طراحی کرد اما استفاده از پرینتر سه بعدی و همچنین اسکنرهای سه بعدی میتوانید روش مناسبی باشد که بتوانید عینکی سفارشی سازی شده داشته باشید.

 

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram