بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

نخستین لباس چهار بعدی جهان

نخستین لباس  چهار بعدی جهان توسط پرینتر سه بعدی

 

نخستین لباس چهاربعدی جهان توسط یک استودیوی آمریکایی ساخته شده است،ابن لباس زنانه توسط نوع خاصی از چاپگر ها ساخته شده است. این لباس منحصر به فرد میتواند بر اساس سلیقه زنان سفارشی سازی شود. پرینت سه بعدی این لباس توسط پرینتر سه‌ بعدی 3000 دلار هزینه داشته است و محصول نهایی دارای 2279 پنل چاپ‌شده است که توسط 3316 لولا به یکدیگر متصل شده‌اند. این شرکت آمریکایی به نام Nervous System در ماساچوست واقع شده است، محصولی که تولید کرده است را «لباس چهار بعدی» نام گذاری کرده است به این دلیل که این محصول چاپ شده توسط پارچه‌ای ساخته شده است که میتواند از شکلی به یک شی فشرده تغییر شکل دهد. سازندگان این محصول ادعا داشته اند که ساخت این لباس 48 ساعت زمان برده است. شرکت سازنده همچنین لباس با پرینتر سه بعدی برنامه نرم‌افزاری تبلت و گوشی هوشمندی را نیز ارائه کرده است که به کاربران امکان دستکاری لباس‌هایشان را می‌دهد. با استفاده از این برنامه می‌توان به سادگی و تنها با استفاده از این تکنولوژی الگو، سبک و انعطاف‌پذیری این لباس چهاربعدی را به طور کامل تغییر داد. این استدیو آمریکایی امیدوار است که تکنولوژی به کار رفته در این لباس به شخصی‌شدن و سفارشی‌شدن لباس‌ها در آینده نیز کمک نماید. سازندگان این محصول آن را با استفاده از فرآیندی که به فرایند موسوم به منجمدکردن لیزری گزینشی شناخته میشود چاپ کرده است. این تکنولوژی از اشعه لیزر برای جوش‌دادن دانه‌های پودر نایلون به یکدیگر با استفاده از ذوب شدن پودر استفاده می‌کند و پودر نایلونهایی که ذوب میکنند، ممکن است بین گسست های لباس جا بمانند به این منظور. این پودر اضافی را پس از چاپ به طور کامل حذف مینمایند و این موضوع امکان چاپ سازوکارهای پیچیده به هم پیوسته را در اختیار کاربر قرار می دهد.در حین این فرایند، از طراحی جدید و اسکن سه بعدی از بدن استفاده شده و آنها ادعا دارند که لباس‌های جدید این استودیو اکنون در حال چاپ هستند.

 

3dprinting3dprinting

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram