بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

پرینتر سه بعدی پلی جت

پرینتر سه بعدی پلی جت

یکی از دقبق ترین تکنولوژی های ساخت و نمونه سازی قطعات سه بعدی در پرینترهای سه بعدی پلی جت میباشد. با استفاده از این تکنولوژی خواهید توانست قطعاتی با جزئیات زیز و پیچیده را با کیفیت بسیار بالا پیاده سازی نمایید. این نوع چاپگر سه بعدی قطعات را با رزین مایع از جنس پلیمر ایجاد میکند. این تکنولوژی تنها تکولوژی ساخت قطعات سه بعدی است که قادر میباشد از چند متریال مختلف به عنوان ماده اولیه پرینتر سه بعدی استفاده نماید. همچنین این فناوری قادر است اشیا سه بعدی را به صورت تمام رنگی پرینت کند. این تکنولوژی قادر میباشد قطعاتی را با سطوح مقاومت مختلف از بسیار سخت تا انعطاف پذیر بسیازد.

نحوه کار پرینتر سه بعدی پلی جت

مکانیزم کاری در این تکنولوژی پرینت سه بعدی بسیار شبیه به پرینتر جوهرافشان است. این پرینتر به جای ریختن قطرات جوهر بر روی کاغذ، رزین مایع را روی میزکار میریزد. پس از این کار قادر خواهد بود این پلیمر مایع را با اسفاده از اشعه فرابنفس و با سرعت بسیار بالایی چاپ کند.

البته باید به این نکته توجه داشت که قطعاتی که میخواهید با استفاد از این فناوری تولید نمایید نیاز دارند که با استفاده از ستون هایی به شکل دیواره در جای خود ثابت قرار بگیرند. این ستون ها هم از نوع خاصی از پلیمر مایع میباشد که خاصیت حلالیت موثری در آب را دارا میباشد. و پس از پایان عملیات چاپ به راحتی در آب حل میشوند.

همانطور که قبلا هم اشاره شد یکی از مزایا خیلی مهم در تکنولوزی پلی جت خاصیت و توانایی چاپ تمام رنگی قطعات است.این قابلیت قادر میباشد که قطعات را با کیفیت فوق العاده بالا پرینت کند و این موضوع در کیفیت نهایی قطعات چاپ شده به طور کامل مشخص میباشد.

نحوه پرینت چند رنگ با استفاده از پرینتر سه بعدی

پلی جت این کاربرد پرینترهای سه بعدی میتواند، در سطوح مختلفی انجام گردد و اشیاعی با جنس های مختلف و رنگ های متنوعی را تولید نماید. اولین کاربرد آنها مخلوط نمودن چند متریال و رنگ های متفاوت و ساخت و تولید اشیاعی با جنس های مختلفی میباشد.به عنوان مثال میتوان یک شی مخصوص با جنس و رنگ کاملا به خصوصی ساخت. میتوان در تنها یک سینی اجناس متوعی را ساخت و سرعت پرینت را بهبود بخشید.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram