بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

تاثیر رزولوشن پرینتر سه بعدی در کیفیت چاپ

رزولوشن پرینتر سه بعدی

اگر قصد خرید پرینتر سه بعدی باکیفیتی دارید به هیچ عنوان خواندن این مقاله را از دست ندهید. زیرا خرید پرینت سه بعدی باید به این توجه شود که رزولوشن این سایت ها از مختصات X Y Z و تشکیل شده است. رزولوشن پرینترهای سه بعدی. دقیقا تاثیر مستقیمی در کیفیت پرینت سه بعدی قطعات د ارد پس باید با این فاکتورها حتما آشنایی کاملی داشته باشید.

رزولوشن X Y پرینتر سه بعدی یا افقی


اکسترودر پرینتر سه بعدی اصلی ترین حرکتهایی که انجام میدهد روی ایندو محور میباشد، پس هرچقدر زولوشن در این دو محور بیشتر باشد پس پرینتر سه بعدی میتواند رزولوشن بالاتری را چاپ کند.

رزولوشن عمودی پرینتر سه بعدی


این مورد به معنی حداقل ضخامتی است که یک لایه در پرینتر سه بعدی میتواند در یک حرکت آن را بسازد، هر چه این کمیت مقدار کمتری را به خود اختصاص دهد به این معنی است که پرینت سه بعدی کیفیت بالاتری خواهد داشت البتاه این مورد میتواند مستقیما با زمان چاپ در ارتباط باشد. هر چه رزولوشن بالاتر یاشد سرعت پرینت کمتر خواهد شد.

رزولوشن پرینترهای سه بعدی و تکنولوژی چاپ


باید به این موضوع توجه نمایید که در هر تکنولوژی و نوع پرینتر سه بعدی کیفیت ها متفاوت هستند و نیاز است که فقط کیفیت را در تکنولوژی های یکسان مقایسه نمایید. به عنوان مثال ما نمیتوانیم قطعه چاپ شده با پرینت سه بعدی FDM را با قطعه ای مشابه تولید شده با SLA مقایسه نماییم به این دلیل که این پرینترها ذاتا کیفیت های متفاوتی دارند. و از تکنیک های مختلفی استفاده میکنند.

خرید پرینتر سه بعدی


برای اینکه بتوانید پرینتر سه بعدی مناسبی را خریداری کنید در ابتدا نیاز است که ببنید چه رزولوشنی را مد نظر دارید و با توجه به آن به خرید پرینتر سه بعدی مورد نیاز خود بپردازید. مثلا اگر نیاز به تکنولوژی ای دارید که با آن بتوان قطعات مختلفی را با کیفیت متفاوت پرینت نمایید یک پرینتر سه بعدی FDM مناسب شماست.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram