بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

ابر پرینتر سه بعدی سوئیسی

ابر پرینتر سه بعدی سوئیسی

هر روزه شاهد خبرهای جدیدی هستیم که در حوزه پرینتر سه بعدی به میان می آیند. یکی از این خبرها ساخت پرینترهای غول آسایی است که قادر هستند به چاپ خانه و بتن و موادی از قبیل بپردازند. به تازگی یک کمپانی سوئیسی به نام Imprimere موفق شده است که یک نمونه بسبار بزرگ از این دستگاه را بسازد. این یک موفقیت تجاری بزرگ در این زمینه محسوب میشود. این پرینتر غول پیکر قادر میباشد که موادی بتنی را چاپ نماید. طی آماری هم که به تازگی منتشر شد نشان میدهد که از این پرینتر یه عنوان بزرگترین پرینتر ساخته شده تا کنون یاد شده است.

ماده ای که این پرینتر سه بعدی از آن استفاده میکند بتن میباشدد و قادر میباشد که اشیائی که اندازه 30 منر را چاپ نماید. این ماده از لایه گذاری های بسیار پرسرعت وبا لایه های ضخیم تشکیل شده است. یک شرکت ایتالیایی این پرینتر را به قیمت بسیار بالایی خریداری کرده است. این شرکت ایتالیایی گفته است که دلیل اینکار و صرف هزینه به این میزان این است که با این پرینتر میتوان چیزهای زیادی از قبیل خانه، مبل، مجسمه ها و قسمت های منزل مانند پله ها را چاپ نماید. همچنین این دستگاه اتوماتیک بوده و میتواند با نظارت یک نفر وسائلی را تولید کند که شاید تولید آنها روزها کار توسط چند نفر را نیاز داشته باشد. که ارزش صرف هزینه و خرید را به این دلیل که بعدا میتواند در هزینه ها خیلی بیشتر صرفه جویی کند دارد.

این پرینتر سه بعدی که به وسیله سیستم Cartesian کار می کند میتواند در ابتدا یک لایه را بچیند نکته جالب در این مورد این است که وقتی یک لایه چیده میشود تا زمانی که خشک شود میتواند به بخش های مختلف حرکت کند و بخشی جداگانه را بسازد تا لایه قبلی این فرصت را داشته باشد تا خشک شود.

گفته میشود که این شرکت در حال ساخت یک پرینتر سه بعدی بسیار بزرگتر از این مدل میباشد. اما احتمالا مدت زمانی مورد نیاز است تا ایده ساخت این ابر پرینتر از تنها تحقیقات به ایده عملی تبدیل شود. اما خبر جدید در این حوزه به زودی زود منتشر خواهد شد.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram