بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

تولید شکلات با پرینتر سه بعدی

پرینتر سه بعدی شکلات

پرینترهای سه بعدی ای که قادر به ساخت شکلات هستند از زمانی که معرفی شده اند توانسته اند جای خود را به خوبی در میان مردم و تولید کنندگان باز کنند، به این دلیل که شکلات ها خوردنی های محبوب و دوست داشتنی در طول تاریخ بوده اند. اکنون پرینتر سه بعدی این امکان را فراهم کرده است که شکلات هایی با اشکال متنوع و بدون محدودیت ساخت. به عنوان مثال دسرهای شکلاتی به شکل خودتان! و حتی تزئینات متنوع روی کیک تولد و خوراکی های محبوبتان را با پرینتر سه بعدی غذا بسازید.
تا قبل از ظهور این اختراع اگر میخواستید به ساخت طرح های پیچیده دسر و شکلات بپردازید مجیور به صرف زمان بسیار زیادی بودید و حتی ممکن بود که به چیزی هم که میخواهید دست پیدا نکنید اما دیگر لازم نیست نگران کیفیت کار خود باشید پرینتر سه بعدی میتواند این کار را بدون خطا برای شما انجام هد.

نحوه کار پرینتر سه بعدی شکلات


مکانیزیم کاری این پرینترهای سه بعدی هم درست مانند پرینتر سه بعدی های دیگر میباشد و مستلزم این است که ابتدا طرح شکلات در نرم افزار چاپ شود و سپس تولید به شکلات هایی با ابعاد و اشکال مختلف میشوند.. فقط لازم است که کاتریج آنها را در ماکروفر گرم کنید. عملیات تولید این شکلات های خوشمره چیزی حدود 5 دقیقه بیشتر زمان نخواهد برد.

کار پرینتر سه بعدی شکلات

پرینتر سه بعدی شکلات کارخانه MIAM


کارخانه ی MIAM در کشور بلژیک که یکی از بهترین کشورهای تولید شکلات با استفاده از پرینتر سه بعدی است. توانسته با ساخت شکلات های منحصر به فردی از قارچ و بادام سوخته به شکل مجسمه های مختلف محبوبیت زیادی بدست بیاورد. این شکلات ها پس از اینکه آنها را در دهان قرار میدهیم به سادگی آب میشوند و تجربه خوبی را از خودن این شکلات ها به افراد منتقل میکنند.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram