بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

سپر فضا پیما ناسا

   ناسا تاریخچه طولانی در استفاده از پرینت سه بعدی برای فعالیت هایش دارد.آنها اغلب از پرینترهای سه بعدی ebam وsla استفاده میکنند.

   ناسا اینبار با استفاده از این تکنولوژی توانسته پارچه چهار بعدی جدیدی تولید کند که سفینه های فضایی را در مقابل برخورد شهاب سنگ ها محافظت میکند همچنین این پارچه عایق حرارتی  در برار گرما نیز میباشد مواد ان توسط مهندس کاسیلاس ساخته شده که فلز ترکیبی نامعلومی هست رویکردی که باعث محافظت از گرمای شدید میشود این است که از یکسو گرمارا جذب میکند و از سوی دیگر ان را منعکس میکند کارکرد هر دو طرف باعث کنترل حرارتی از طریق مدیریت حرارت به صورت غیر فعال میشود .

   پروژه های سفر به فضا و به خصوص ناسا سابقه طولانی با هم دارندودر بسیاری از برنامه های اکتشافات فضایی،از پرینت سه بعدی استفاده میکنند.همانطور که اشاره شد ناسااغلب از پرینتر سه بعدی (ebam(electeron beam additive manufacturingبرای توسعه تکنولوژی های فضایی استفاده میکند.

   برای ناسا و حتی دیگر شرکت های مسافرت هوایی ،استفاده از پرینتر سه بعدی روشی اسان هست که به انها اجازه استفاده از متریال متفاوت را فراهم میکند .ناسا همچنین پرینت سه بعدی را در زمینه های دیگر مورد حمایت قرار داده هست ،که از جمله تشویق برای چالش تولید محصولات توسط پرینت سه بعدی در فضا است.

3dprinting

 

 

 

منبع:3dprinting.com

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram