بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

اولین پرینتر سه بعدی با دقت نانو

برای ساختن اولین پرینتر سه بعدی با دقت نانو از فناوری لیتوگرافی دوفوتونی کمک گرفته شده است. میتوان با کمک گرفتن از این پرینتر سه بعدی تجهیزاتی در ابعاد نانو با حفظ تمام جزییات را ساخت.

برای ساختن این پرینتر سه‌ بعدی از گونه ای از صمغ مایع استفاده شده است كه وقتی اشعه لیزر با تمرکز به نقطه خاصی از آن بتابد تبدیل به یک ماده جامد مستحکم خواهد گشت. در این روش نقاط کانونی لیزری میتوانند از طریق یک سری آینه های متحرک به داخل صمغ هدایت شوند.

به این دلیل پیشبرد مراحل و پیاده سازی این پروژه به دانش تخصصی و مهارت فنی ویژه نیاز دارد. هم اکنون میزان پیشرفت این پروژه بسیار کمتر از حد معمول میباشد. یکی از مهمترین اهداف ساخت پرینتر سه بعدی است که بتواند تجهیزات را با دقت نانو و سرعت بالایی پرینت سه بعدی کند.

مهمترین کاربردی که میتوان برای این تکنولوژی در نظر گرفت در پزشکی است. محققان ادعا کرده اند که برای درمان بیماری سرطان میتوان از این روش به صورت بسیار کارامد تر از روش های گذشته استفاده کرد. آنها اذغان داشته اند که سرعت درمان بیماری سرطان در این بسیار بالاتر از روش های دیگر میباشد.

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram