بهترین پرینتر

 

 umbriel z1 
1
اطلاع از کاربردهای پرینتر های سه بعدی

برای اینکه پرینتر سه بعدی را وارد صنعت خود بکنید و یا کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید لازم است در مرحله اول از کاربردهای پرینتر های سه بعدی در صنایع مختلف آگاهی پیدا کنید به جرات میتوان گفت پرینتر سه بعدی میتواند در هر صنعتی جایگاهی را به خود اختصاص دهد.

 
2
 انتخاب پرینتر سه بعدی مناسب

پرینتر سه بعدی باید متناسب با کاربرد انتخاب شود. امروزه پرینتر های سه بعدی در قیمت ها و تکنولوژی های مختلفی وجود دارند که هرکدام برای یک کاربرد خاص دارای مزایا و معایبی هستند پس در انتخاب آنها دقت فرمایید.3
مشاوره برای خرید پرینتر سه بعدی

کارشناسان فروش پرینتر سه بعدی ما همواره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما میباشند و شما میتوانید توسط تماس با مرکز از شرایط فروش محصولات، هدایا و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه و به کارگیری در کسب و کار خود آگاه شوید. 

 

 

تاثیر چاپگر های سه بعدی در پیشرفت تکنولوژی و زندگی بشر

تولید نخستین خودروی چاپی جهان توسط چاپگرهای سه بعدی

اولین خودروی جهان که با استفاده از پرینتر سه بعدی ساخته شده استStratiنام دارد، این خودرو تنها از 49 قطعه تشکیل شده است، این رقم در مقایسه با 25 هزار قطعه ای که درساخت خودروهای معمولی به کار رفته است بسیار کم به حساب می آید. این خودروی برقی ساخته شده با پرینتر سه بعدی نتیجه حدود پنج ماه تلاش، از طراحی تا مرحله تکمیل خودرو میباشد؛ این خودرو پرینت سه بعدی شده برای اولین بار در ماه سپتامبر در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های تولید در شهر شیکاگو پرده برداری شد .پژوهشگران پرینت سه بعدی قصد دارند که مدل‌های آینده این خودرو را در مدت زمانی کمتر از شش هفته طراحی کرده و تکمیل نمایند و همچنین طی مدت زمان 24 ساعت خودرو را بطور کامل با استفاده از پرینترهای سه بعدی تولید نمایند. اما با این وجود بخش های خاصی از خودرو مثل موتور، بخش لاستیک‌ها و همچنین سیستم تعلیق خودرو قابل چاپ نمیباشد، اما نکته امید بخش این است که قسمت های بسیار زیادی از خودروها که شامل شاسی ها تا صندلی‌ها هستند را میتوان با استفاده از فیبر کربنتقویت‌شده پرینت سه بعدی نمود. این قطعات به طور معمول از استحکام خیلی بالایی مشابه آلومینیوم برخوردار هستند. پژوهشگران برای ارائه کردن مدل های جدید از این خودرو در حال بازنگری در فرآیند طراحی محصول تا تولید آن هستند. از این طریق امکان پرینت قطعات برای بخش‌های مختلف خودرو با انعطاف‌پذیری های متفاوت فراهم میگردد؛ به عنوان مثال وقتی قصد ساخت صندلی دارند از پلاستیک نرم‌تر و برای ایمنی و استحکام بیشتر بدنه خودرو از پلاستیک فشرده‌تر استفاده نمایند. یکی از ایده‌های اصلی طراحان سه بعدی، طراحی این خودرویی است که میتواند در محیط های مختلفی از آن استفاده نمود ؛ به عنوان مثال زمانی که یک کارخانه کوچک در آلاسکا ماشینی مخصوص هوای سرد لازن دارد و کارخانه دیگری که در یوتا واقع شده است خودرویی مخصوص بیایان نیاز دارد بتوان آن را تولید کرد.
کمپانی تولید کنند این خودرو ادعا داشته است که خودروی برقی چاپی 
Stratiتا یکسال آینده به مرحله تولید تجاری خواهد رسید؛ قیمت حدودی این خودرو چیزی بین 18 تا 30 هزار دلار تخمین زده شده است.

 

پرینتر سه بعدی خودروcar

 linkedln

gpluse

twitter

instagram

telegram